30 Eylül 2011 Cuma

The wise are wise only because they love / Bilgeler, sadece sevdikleri için bilgedirler

Nowadays, I don't have any new designs to share with you, but quotes from Paulo Coelho (like the title) and photos from Eleanor Hardwick.
"When you find your path, you must not be afraid. You need to have sufficient courage to make mistakes. Disappointment, defeat, and despair are the tools God uses to show us the way."
"When we least expect it, life sets us a challenge to test our courage and willingness to change; at such a moment, there is no point in pretending that nothing has happened or in saying that we are not ready. The challenge will not wait. ."
"The secret of life, though, is to fall seven times and to get up eight times."
With love.
------------------
Şu sıralar, sizinle paylaşacak yeni bir tasarımım yok. Ama elimden geldiğince çevirdiğim Paulo Coelho'dan sözler (başlıktaki gibi) ve Eleanor Hardwick'ten fotoğraflar var.
"Yolu bulduğun zaman korkmamalısın. Hatalar yapmak için yeterince cesaretli olmaya ihtiyacın var. Hayal kırıklığı, yenilgi ve umutsuzluk Tanrının bize yolu göstermek için araçlarıdır."
"En beklemediğimiz zamanda, hayat cesaretimizi ve değişimi değişme isteğimizi sınamak için bize meydan okur; o anda, hazır olmadığımızı söylemenin veya hiçbir şey olmamış gibi davranmanın bir anlamı yoktur. Değişim beklemeyecektir."
"Yaşamın sırrı, yedi kere düşmek ve sekiz kere ayağa kalkmaktır."
Sevgiler.
7 yorum:

zeynep dedi ki...

Ben de severim kendisini . Paylaşımın için teşekkürler tatlım . P.Coelho 'dan bir söz de ben yazmak isterim : Bir çocuğun bir erişkine öğretebileceği üç şey vardır : nedensiz yere mutlu olmak , her zaman meşgul olabilecek bir şey bulmak ve elde etmek istediği şeyi var gücüyle dayatmak .

Lumos Design dedi ki...

çok güzel bir söz zeynepcim:))

Isabella | THE PILE OF STYLE dedi ki...

this looks really nice, I might try something like that too! :D
visit me :*
http://thepileofstyle.blogspot.com/

Lumos Design dedi ki...

Thank you Isabella!

Cookie dedi ki...

that car is so lovely!
http://cookieswardrobe.blogspot.com/

Cylia dedi ki...

these pictures rock!

Gizem Dalyan dedi ki...

fotograflar cok guzel. ozellikle su catidaki fotoyu cok begendim. :)) http://the-lizard-queen.blogspot.com/